Villa Casawa
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Villa Casawa Kralendijk med 4 sovrum, som kan ta emot upp till 8 gäster, har ett behändigt läge 6 km från ikoniska historiska platser som Fort Oranje.
När du bor i den här villan befinner du dig ungefär 10 minuter med bil från Ceru Grandi och ungefär 25 minuters promenad från Nawati. Bland de kulturella sevärdheterna i närheten finns Seru Largu, som ligger ungefär 2 km bort. Gästerna kan också besöka Andrea I Dive site, som ligger ungefär 15 minuter bort med bil.
Det finns ett komplett kök i Villa Casawa som är komplett med vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap för din bekvämlighet. Flamingo internationella flygplats ligger 5 km från villan med 3 badrum. Koppla av och njut av en privat pool och en privat trädgård.
- Flygplatser
- Flamingo internationella flygplats11 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Uteplats
- Te- och kaffefaciliteter
- Tvättmaskin
Hotellregler
- Information om extrasängar
- Inga extrasängar tillhandahålls i ett rum.
- Inga barnsängar tillhandahålls i ett rum.
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Flamingo internationella till Villa Casawa?
Flygplatsen Flamingo internationella ligger 5 km från Villa Casawa. - ❓
Finns det ett kök på Villa Casawa?
Ett komplett kök finns på Villa Casawa. - ❓
Tillåter Villa Casawa husdjur?
Villa Casawa tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Villa Casawa?
Ja, en bubbelpool erbjuds på Villa Casawa. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna villa?
Gästerna i denna villa kan enkelt nå Ceru Grandi och Nawati, som ligger 4 km från boendet respektive 2 km bort.